_promo.png2
Bonafornax
Brenda složila mezinárodní zkoušku RH-FLA Tisk

Úterý, 27. 10. 2015

V neděli se na Spáleništi konaly zkoušky terénního vyhledávání podle mezinárodního zkušebního řádu IPO-R. Většina účastníků byla ve vstupní kategorii RH-FLE, ve vyšší kategorii RH-FLA byly přihlášeny jen dvě sestry: Brenda a Brigitte Bona Fornax. Brenda předvedla moc pěkný speciál, poslušnost měla už horší, přesto zkoušku získala ve známce dobrá. Brigita naopak měla zatím nejlepší mezinárodní poslušnost za 86 bodů, ve speciálu jí ale tentokrát štěstí nepřálo a zkoušku nesložila.

 
První stopařská zkouška Tisk

Neděle, 26. 10. 2015

Bernadette Bona Fornax včera složila svou pátou zkoušku - stopařskou FPr 1. Gratulujeme a ať se daří i dál!

 
Další zkoušky pro odchovance z vrhu B Tisk

Pondělí, 12. 10. 2015

Brigitiny sestry pokračovaly ve své zkouškové kariéře: Bernadeta složila svou čtvrtou zkoušku BH, Brenda svou pátou - ZOP, ta dokonce na 92 bodů a známku výborně. Gratulujeme a hodně dalších úspěchů!

 
Brigita složila ZTV 1 Tisk

Středa, 30. 9. 2015

V sobotu Brigita složila svou první zkoušku terénního vyhledávání ZTV 1. Předvedla zatím nejlepší poslušnost za 94 bodů, povedly se i oba speciály, celkem získala 266 bodů a známku dobrá.

 
Bernadette DLK 0/0, DKK A/A - negativni Tisk

Sobota, 19. 9. 2015

Bernadetka se jako první z vrhu B podrobila rentgenu kloubů a výsledek je nejlepší možný: DLK 0/0, DKK A/A - negativni. Gratulujeme a přejeme úspěšnou bonitaci!

 
Brigita úspěšná na Slovensku Tisk

Čtvrtek, 3. 9. 2015

Předminulý víkend jsme se zúčastnili Memoriálu MUDr. Olgy Královej - Mistríkovej ve slovenských Donovalech. Brigita úspěšně složila sutinovou zkoušku RH-TA podle mezinárodního zkušebního řádu IPO-R. Akce se konala v nádherném prostředí horského rekreačního střediska, budeme se sem určitě rádi vracet

 
Bernadeta složila zkoušku ZPU 1 Tisk

Pondělí, 24. 8. 2015

Další výcvikový úspěch slavila naše odchovankyně Bernadeta. V Mělníku včera složila zkoušku ZPU 1 podle řádu KJ ČR Brno na skvělých 131 bodů a známku velmi dobrá. Moc gratulujeme a ať se daří i dál!

 
Brigita složila sutinovou dvojku Tisk

Sobota, 15. 8. 2015

Před čtrnácti dny, na závěr našeho výcvikového tábora, složila Brigita na první pokus zkoušku ZZP 2 podle Národního zkušebního řádu. Zkouška to nebyla vůbec jednoduchá, ze šesti účastníků jsme uspěli jediní. Brigita pracovala s nadšením sobě vlastním, ve dne si poradila i s hodně zapeklitými úkryty, získala 153 bodů ze 160, v noci podala bezchybný výkon za plných 40 bodů, dobře zvládla i dvojkovou poslušnost za 85 bodů ze 100. Celkem získala 278 bodů a známku velmi dobrá.

 
Bernadeta získala CAC v Mladé Boleslavi Tisk

Sobota, 25. 7. 2015

Minulou neděli slavila velký úspěch Bernadette Bona Fornax. Na Národní výstavě psů v Mladé Boleslavi vyhrála mezitřídu a získala svůj první CAC. Ještě více potěšil posudek od rozhodčí Evy Procházkové: 19měsíční fena, dostatečné výšky a síly kostry, dobrá horní i spodní linie, pěkná hlava, středně hnědé oko, postavení obou párů končetin korektní, skus nůžkový plný, velmi pěkný pohyb, dobré osrstění, hezká barva i znaky.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL