promo.png
Bonafornax
Nové stránky JČZBK Tisk
Byly spuštěny nové stránky Jihočeské záchranné brigády kynologů - viz oblíbené stránky.
 
Kalendář březosti Tisk
Do oblíbených stránek jsme přidali odkaz na stránky slovenského klubu rhodéských ridgebacků s perfektně vypracovaným kalendářem březosti - růst plodů, fotografie, změny chování feny atd., viz pregnancy kalendar.
 
Potvrzení březosti Tisk
Dnešní ultrazvukové vyšetření potvrdilo u Ariny březost. Přesný počet štěňátek jsme se nedozvěděli, ale málo jich asi nebude. Podle termínu krytí vychází nejpravděpodobnější datum vrhu přesně na Štědrý den, takže máme s vánočními dárky vystaráno.
 
Listopadové soustředění na Spáleništi Tisk
Prodloužený víkend od pátku 13. do úterý 17. listopadu jsme strávili na naší základně na Spáleništi. Arina příjemně překvapila ochotou pracovat jak v sutinách tak i na plochách, přestože se již blíží polovina březosti.
 
Krytí Tisk
Ve čtvrtek 22.10. jsme se s Arinkou vydali za ženichem Quinceym von Wiesmadern do rakouského Schönebenu. Partnera jsme Arince dlouho a pečlivě vybírali, Quincey nás přesvědčil povahou, vlohami svými i svých předků pro výcvik a v neposlední řadě dlouhověkostí celého rodu. Jeho majitelem je dr. Zörner, prezident mezinárodní organizace záchranných psů IRO.
Krytí, které bylo první zkušeností pro nás i pro Arinku, proběhlo bez větších problémů. V pátek 23.10. jsme krytí zopakovali a teď několik netrpělivých týdnů a uvidíme na ultrazvuku.
Více o Quinceym viz oblíbené stránky.
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL