_promo.png2
Bonafornax
Schůze jihočeských záchranářů Tisk
Tradičně v první lednovou neděli se v restauraci Hubert na Hluboké konala výroční členská schůze Jihočeské záchranné brigády kynologů. Více na stránkách brigády.
 
Novinky o štěňatech Tisk
V oblíbených stránkách jsme odkaz o březosti zaměnili za odkaz "Breeder's Diary" o vývoji štěňat. Opět se jedná o výborně vypracované stránky slovenského klubu rhodeských ridgebacků. Naše štěňata jakoby se uvedeným kalendářem řídila, začala chodit, vrčet, prokoukla očička. Štěňata krásně přibírají, Arina má mléka dost, takže zatím nepřikrmujeme.
 
Nové stránky JČZBK Tisk
Byly spuštěny nové stránky Jihočeské záchranné brigády kynologů - viz oblíbené stránky.
 
Kalendář březosti Tisk
Do oblíbených stránek jsme přidali odkaz na stránky slovenského klubu rhodéských ridgebacků s perfektně vypracovaným kalendářem březosti - růst plodů, fotografie, změny chování feny atd., viz pregnancy kalendar.
 
Potvrzení březosti Tisk
Dnešní ultrazvukové vyšetření potvrdilo u Ariny březost. Přesný počet štěňátek jsme se nedozvěděli, ale málo jich asi nebude. Podle termínu krytí vychází nejpravděpodobnější datum vrhu přesně na Štědrý den, takže máme s vánočními dárky vystaráno.
 
Listopadové soustředění na Spáleništi Tisk
Prodloužený víkend od pátku 13. do úterý 17. listopadu jsme strávili na naší základně na Spáleništi. Arina příjemně překvapila ochotou pracovat jak v sutinách tak i na plochách, přestože se již blíží polovina březosti.
 
Krytí Tisk
Ve čtvrtek 22.10. jsme se s Arinkou vydali za ženichem Quinceym von Wiesmadern do rakouského Schönebenu. Partnera jsme Arince dlouho a pečlivě vybírali, Quincey nás přesvědčil povahou, vlohami svými i svých předků pro výcvik a v neposlední řadě dlouhověkostí celého rodu. Jeho majitelem je dr. Zörner, prezident mezinárodní organizace záchranných psů IRO.
Krytí, které bylo první zkušeností pro nás i pro Arinku, proběhlo bez větších problémů. V pátek 23.10. jsme krytí zopakovali a teď několik netrpělivých týdnů a uvidíme na ultrazvuku.
Více o Quinceym viz oblíbené stránky.
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL