_promo.png2
Bonafornax
Brigita složila zkoušku ZTV 2 Tisk

Středa, 29. 3. 2017

V sobotu 18. března složila Brigita na Spáleništi zkoušku terénního vyhledávání ZTV 2 na 255 bodů a známku dobře. Zkoušky byly velmi náročné, Brigita uspěla jako jediný pes ze šesti účastníků. Otvírá se nám tak možnost účasti na plošných atestech Ministerstva vnitra.

 
Pátrání po pohřešované seniorce Tisk

Úterý, 28. 3. 2017

Před čtrnácti dny jsme se s Brigitou zúčastnili pátrání po pohřešované čtařiaosmdesátileté paní v okolí Velkých Popovic. Akci organizovali na výzvu Policie České republiky kolegové z pražské záchranné brigády. Přes celodenní pátrání v celém okolí se paní nepodařilo najít.

 
Brettovy psí povídky Tisk

Středa, 1. 2. 2017

Krásné povídání o Brettovi a nejen o něm: Brettovy psí povídky.

 
Brenda složila FPr 3 Tisk

Úterý, 22. 11. 2016

V sobotu složila Brenda Bona Fornax v Netolicích zkoušku FPr 3. Podařil se jí opravdu husarský kousek, během pouhých dvou měsíců získala všechny tři stupně této stopařské zkoušky. K velkému úspěchu moc gratulujeme a přejemne hodně radosti z další práce.

 
Mistrovství SVÖ Rohrbach Tisk

Čtvrtek, 17. 11. 2016

V rámci listopadového soustředění na Spáleništi jsme s několika kamarády z brigády vyjeli na Mistrovství SVÖ do nedalekého rakouského Rohrbachu. Brigita závodila jako host v kategorii RH-FLA, tedy mezinárodní zkoušky terénního vyhledávání. V terénu předvedla výbornou práci za 192 bodů, což bylo vůbec nejvyšší bodové ohodnocení speciálu celého mistrovství. Poslušnost už tolik pěkná nebyla, zkoušku jsme ale úspěšně získali. Hlavním smyslem výjezdní akce bylo ale prověření práce psa v neznámém prostředí a to se podařilo.

 
Úspěšná bonitace Tisk

Středa, 9. 11. 2016

Sobotní bonitace v Mladé Boleslavi se zúčastnily dvě naše odchovankyně z vrhu B. Obě úspěšně, takže odteď jsou Bernadette a Becky oficiálně chovné feny. Všem moc gratulujeme, přejeme šťastnou ruku při výběru krycího psa a těšíme se na štěňátka!

 
Bernadeta složila FPr 2 Tisk

Sobota, 29. 10. 2016

Týden po sestřičce Brendě složila stopařskou zkoušku FPr 2 i Bernadeta. Také jí moc gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů!

 
Brenda složila FPr 2 Tisk

Sobota, 22. 10. 2016

V neděli složila Brenda Bona Fornax svou jubilejní desátou zkoušku - stopařskou FPr 2 na 90 bodů a známku velmi dobře. Posíláme velkou gratulaci a přejeme hodně štěstí na trojkách.

 
Mistrovství České republiky SZBK Tisk

Neděle, 9. 10. 2016

Minulou sobotu se v Žatci konal již 36. ročník Mistrovství republiky SZBK záchranných psů. Brigita se na ně kvalifikovala sedmým místem na zářijovém Českém poháru záchranných prací. Jako jasně nejmladší pes mistrovství se mezi mnohem zkušenější konkurencí neztratila, se čtyřmi nálezy (dvě osoby ve výšce, jedna ve spodním úkrytu a jeden vzorek mrtvého pachu) skončila na celkovém osmém místě a zajistila si tak automaticky účast i na příštím mistrovství 2017. Závod byl dost obtížný, více než čtyři nálezy neměl žádný pes. Fotky z mistrovství jsou zde.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL