promo.png
Bonafornax
Bernadeta V1 CAC na klubové výstavě Tisk

V sobotu zaznamenala velký úspěch Bernadette Bona Fornax. Na Klubové výstavě KŠSP v Zárybniční Lhotě u Tábora vyhrála pracovní třídu s titulem V1 CAC. Moc gratulujeme a přejeme hodně další radosti s Berny!

 
Intercup Humanity, zkouška RH-FLB Tisk

Pondělí, 15. 5. 2017

Minulý víkend pořádala jihočeská brigáda tradiční mezinárodní závod Intercup Humanity. S Brigitou jsme se zúčastnili v kategorii terénního vyhledávání. Povedl se jak speciál, kde jsme našli všechny osoby a dostali 171 bodů, tak i poslušnost za 86 bodů. Celkový zisk 257 bodů stačil na páté místo a splněný limit mezinárodní zkoušky RH-FLB. Více o akci v článku Intercup Humanity.

 
Brigita složila zkoušku ZPJ Tisk

Úterý, 2. 5. 2017

Brigita v sobotu a v noci na něděli složila v Chomutově zkoušku ZPJ (Zkouška Pohotovostní jednotky, vrcholová zkouška podle Národního zkušebního řádu) na 262 bodů a známku dobře. Byla to asi nejtěžší zkouška, které jsme se zatím zúčastnili, Brigita uspěla jako jediná z osmi účastníků.

 
Bernadetta složila zkoušku ZZO 1 Tisk

Středa, 29. 3. 2017

Minulou sobotu složila Bernadetta svou sedmou zkoušku: ZZO 1 na 85 bodů a známku dobře. Moc gratulujeme a přejeme další úspěchy!

 
Brigita složila zkoušku ZTV 2 Tisk

Středa, 29. 3. 2017

V sobotu 18. března složila Brigita na Spáleništi zkoušku terénního vyhledávání ZTV 2 na 255 bodů a známku dobře. Zkoušky byly velmi náročné, Brigita uspěla jako jediný pes ze šesti účastníků. Otvírá se nám tak možnost účasti na plošných atestech Ministerstva vnitra.

 
Pátrání po pohřešované seniorce Tisk

Úterý, 28. 3. 2017

Před čtrnácti dny jsme se s Brigitou zúčastnili pátrání po pohřešované čtařiaosmdesátileté paní v okolí Velkých Popovic. Akci organizovali na výzvu Policie České republiky kolegové z pražské záchranné brigády. Přes celodenní pátrání v celém okolí se paní nepodařilo najít.

 
Brettovy psí povídky Tisk

Středa, 1. 2. 2017

Krásné povídání o Brettovi a nejen o něm: Brettovy psí povídky.

 
Brenda složila FPr 3 Tisk

Úterý, 22. 11. 2016

V sobotu složila Brenda Bona Fornax v Netolicích zkoušku FPr 3. Podařil se jí opravdu husarský kousek, během pouhých dvou měsíců získala všechny tři stupně této stopařské zkoušky. K velkému úspěchu moc gratulujeme a přejemne hodně radosti z další práce.

 
Mistrovství SVÖ Rohrbach Tisk

Čtvrtek, 17. 11. 2016

V rámci listopadového soustředění na Spáleništi jsme s několika kamarády z brigády vyjeli na Mistrovství SVÖ do nedalekého rakouského Rohrbachu. Brigita závodila jako host v kategorii RH-FLA, tedy mezinárodní zkoušky terénního vyhledávání. V terénu předvedla výbornou práci za 192 bodů, což bylo vůbec nejvyšší bodové ohodnocení speciálu celého mistrovství. Poslušnost už tolik pěkná nebyla, zkoušku jsme ale úspěšně získali. Hlavním smyslem výjezdní akce bylo ale prověření práce psa v neznámém prostředí a to se podařilo.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL