_promo.png2
Bonafornax
Ukázka pro dětský tábor Tisk

Úterý, 30. 7. 2013

Před čtrnácti dny jsme se zúčastnili ukázky práce záchranných psů pro dětský tábor v Řepici u Strakonic. Více o akci ve fotogalerii z tábora a v článku Populární berňáci.

 
Elis složila zkoušku vodních prací Tisk

Pátek, 19. 7. 2013

V neděli Elis složila svou první vodní zkoušku - ZVP 1. Zúročila tak naše tréninky na Orlíku a hlavně týden v Itálii. S výjimkou zaváhání při přitažení surfaře předvedla ve speciálu perfektní výkon s razancí sobě vlastní. Všechny ostatní cviky, včetně obávaného přinesení pádla, byly na jeden povel a neztratila v nich téměř žádné body. V součtu s poslušností získala 263 bodů a známku dobrá.

 
Arina stříbrná na Bohemia Cupu Tisk

Neděle, 14. 7. 2013

Po velké smůle na letošním stopařském Intercupu nám v další kvalifikaci na MS záchranných psů- Bohemia Cupu-  štěstěna ukázala příznivější tvář. Vylosovaná odpolední stopa č.5 byla na celkem schůdném terénu, i počasí bylo odpoledne příjemnější. Svou šanci Arina využila a tříhodinovou, dva tisíce kroků dlouhou stopu úspěšně dokončila. Získala 178 bodů z 200, největší ztráta byla za aportování identifikačního předmětu místo jeho označení. Prošli jsme i poslušností, celkem jsme získali 255 bodů a vrcholovou zkoušku RH-FB ve známce dobrá. V závodě jsme pak skončili druzí, sedm bodů za vítězným Mistrem světa v záchranném stopování M. Čeňkem a jeho německým ovčákem Quidem. Výsledky

 
Ajax vítězem trojzávodu Tisk

Pondělí, 1. 7. 2013

V Přešticích se uskutečnila poslední část trojzávodu Touškov-Křimice-Přeštice. Zúčastnil se i náš odchovanec Ajax a opět velmi úspěšně: v kategorii ZM skončil druhý, jediný bod za vítězem. Stejně jako v Křimicích exceloval při obraně, rozhodčí jeho výkon ohodnotil plným počtem 50 bodů. V celkovém součtu pak Ajax celý trojzávod vyhrál. Fotky z akce jsou zde.

 
Expedice Slaná voda 2013 Tisk

Úterý, 18. 6. 2013

Vzhledem k průběhu letošního jara a začátku léta jsme se na letošní Slanou vodu opravdu upřímně těšili. A Itálie nezklamala, přivítala nás nádherným počasím a stále rostoucími teplotami vzduchu i moře. Obě naše berňačky byly zase objektem nehraného zájmu všech Italů už při cestě na pláž, stejně tak i při výcviku poslušnosti a vodních prací. V létě na zkouškách uvidíme, co se Elis všechno naučila, chuť do práce jí v Itálii rozhodně nechyběla. Více v článku Skvostná Itálie, fotky budou v samostatné galerii.

 
Opět vítězný Ajax Tisk

Neděle, 16. 6. 2013

Ajax Bona Fornax opět vyhrál obranářský závod kategorie ZM v Křimicích. O svém vítězství rozhodl jako obvykle suverénním výkonem v disciplíně obrana, tentokrát získal plný počet 50 bodů. Posíláme další velkou gratulaci a přejeme hodně štěstí i v Přešticích!

 
Intercup Humanity 2013 Tisk

Pondělí, 3. 6. 2013

Letošní Intercup pořádala pražská brigáda na Živohošti. Po předloňském čtvrtém místě v sutinách a loňském bronzu v plochách jsme tentokrát zvolili stopařskou RH-FB. Jedná se o 3 hodiny starou cizí stopu, 2000 kroků dlouhou, 8 lomů, 8 předmětů, položenou v různorodém terénu. Arina šla skvěle, už to začínalo vypadat na docela velký úspěch, těsně před koncem jsme ale na křížení s cestou a betonovým můstkem ze stopy sešli a skončili nakonec na pátém místě.

 
Úspěšný Ajax Tisk

Úterý, 28. 5. 2013

Ajax Bona Fornax skončil na kynogických závodech v Touškově druhý v kategorii ZM, o jediný bod za vítězem. Nejvíce se mu opět dařilo v disciplíně obrana, kde získal nejvyšší počet 46 bodů a porazil v ní všechny přítomné německé ovčáky. Ajaxovi i páníčkům gratulujeme a přejeme další úspěchy.

 
Arina složila ZZP/C Tisk

Neděle, 19. 5. 2013

Arina včera v Mokrém u Českých Budějovic složila svou 34. zkoušku - sutinový cadaver ZZP/C. V denním speciálu získala 119 bodů, v nočním plný počet 70 bodů, celkem 189 a známku velmi dobře.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL