promo.png
Axa Bona Fornax Tisk

Fotky z návštěvy v září 2011:

zleva Axa, Bára, Elis a máma Arina:

Axa v necelém roce:

Axa v raném mládí utrpěla vážný úraz nohy, přesto si uchovala svoji temperamentní a veselou povahu a žije plnohodnotný psí život, za což patří velké uznání a dík její paničce.

vlevo Axa, vpravo Elis, stáří 3 měsíce:

Axa se nám zpočátku jevila jako nejklidnější ze štěňátek (později už moc ne). U jídla se chovala jako opravdová dáma, takže jsme museli hlídat, aby jí ostatní dravci všechno nesnědli. Bydlí na Kladně,s novou paničkou bude chodit na cvičák. Vídat se bude i se sestřičko Bárou (Aidou), která se dostala k příbuzným.

První zprávy a fotky z nového domova:

Cesta byla celkem v pohodě, Aidě bylo zle, ale díky zastávkám to zvládla. Po tom, co se rozdělily, tak to bylo horší. Axu jsem ani nemohla dostat do baráku, když zjistila, že je bez sestry. Dost plakala, ale po 15 min usnula. Ještě jednou se probudila a pak už spala až do rána do 4.45 bez loužičky, ale ven jsme to hned ráno nestihly, přes den už to šlo. Začínáme s vodítkem, první cesta hrůza (doma na něm chodí v pohodě), ale odpoledne už se zlepšila, když se zastaví, tak jí nesmím tahat, jinak se brání, když počkám a lákám jí, tak pak jde. Sice kolem baráku jdeme půl hodiny, ale je to pokrok. Zítra bude prvně cca 1 hod doma sama, tak jsem zvědavá, ale začít se musí. Dnes pokníkává, ale už to není ten stýskací pláč. Zkoušela jsem tašky na cestování, ale v nich se jí opravdu nelíbí a to s ní chci v sobotu vyrazit za Aidou, tak budeme muset trénovat.

stáří 7 týdnů, 6,3 kg:

stáří 6 týdnů, 5,4 kg:

stáří 5 týdnů, 4,3 kg:

stáří 4 týdny, 3,42 kg:

stáří 3 týdny, 2,47 kg:

stáří 2 týdny, 1,38 kg:

stáří 7 dní, 0,825 kg:

stáří 8 dní

Fenka, barva stužky: ŽLUTÁ

Porodní hmotnost:                      400g