_promo.png2
Barney Bona Fornax Tisk

Barney v 9 měsících na svodu mladých (ten napravo, nalevo jsou sestry Bernadeta a Barbara):

Barney s tátou Gastym na srazu vrhu B v půl roce:

Dobrý den,

utekl nám další týden, takže posíláme pár novinek o tom našem malém rošťákovi :) Z klidného šťěňátka Barneyho se stal malý (někdy i velký) čert :) Ano, říkali jste nám to :) Všichni členové rodiny i návštěvy už mají pokousané a poškrábané všechny končetiny, prokousnutý nos nebo ucho a okousanou alespoň jednu botu nebo pantofel. Boty (možná i proto, že jsou preventivně všechny uklizené) obzvlášť miluje. Ale z principu okusuje vše, co je kolem, a to s elegancí sobě vlastní. Jedním z největších koníčků je ovšem zahradničení (zbožňuje zeleň všeho dtuhu :) ). Nikdo by neřekl, že takový knedlíček dokáže tak rychle vystartovat, vyskočit a zakousnout se ve stylu pirani :) Je to nezmar, stačí hodinka spánku a zase řádí jako Černá ruka :)

Co se týče praktických věcí - Barney už má skoro 10,5 kg, roste neuvěřitelným tempem. Dům už má v malíčku, dokonce bez problémů sám zvládá 19 schodů do prvního patra, a to i dolů (většinou bez parakotoulu) :) Barneyho už pozvolna trénujeme, sedni a lehni zvládá relativně slušně, i s obojkem už nemá problém. Na krátkých procházkách už testujeme i vodítko. Zkoušíme ho pozvolna seznamovat s několika známými pejsky, aby pak na klasických velkých vycházkách neměl šok. Ani s tím nemá ten náš čertík žádný problém. A dnes nás čeká seznámení s panem veterinářem a druhé očkování.

Minulý týden Barney jako správný model absolvoval své první "profi" focení, zasíláme pár nejpovedenějších foteček (z důvodu velikosti přes úschovnu).


Barney se od ostatních štěňat trochu lišil svým klidem. O to víc se věnoval své nejmilejší činnosti: jídlu. Bydlí teď v Plzni.

Dobrý den, i když nám počasí dalo trochu zabrat, cestu domů jsme zvládli bez problémů. Barney sice cestou trošku pokníkával, ale když objevil okolní svět z okna, už se od něj nemohl odtrhnout. Jen v lesích to bez světýlek nebylo ono, takže přišla na řadu zase trocha smutku. Doma už začal všechno pomalu očichávat a prozkoumávat, nakonec si jako svůj pelíšek zvolil kout v obýváku se stojanem na noviny, kde se věnoval své oblíbené činnosti - viz přiložené foto :) Tatí, který u něj byl v noci, se moc nevyspal, ráno už ale Barney celou rodinu (i když trochu ostýchavě) vítal s vrtěním ocásku.

7 týdnů, hmotnost 7,2 kg:

6 týdnů, hmotnost 6,25 kg:

5 týdnů, hmotnost 4,96 kg:

4 týdny, hmotnost 3,15 kg:

3 týdny, hmotnost 2,22 kg:

2 týdny, hmotnost 1,41 kg:

7 dní, hmotnost 800 g:

pejsek, porodní hmotnost 450 g