promo.png
Becca Bona Fornax Tisk
7.5.2016 složila Becca svou třetí zkoušku - BH podle mezinárodního zkušebního řádu IPO. Získala 50 bodů. Moc gratulujeme a ať se daří i dál!
Na své 1. narozeniny složila Becca záchranářskou zkoušku ZZZ v Netolicích (spolu s Brendou a Brigitou):
26.10.2014, ve svých jedenácti měsících složila Becca svou první zkoušku ZZO podle Národního zkušebního řádu.
.
Také s Beccou se vídáme pravidelně na cvičáku v Jincích
Becca (vlevo nahoře) s Brendou a Brigitou:
Ahoj, posilam fotky :) . Docela problem toho draka fotit. Ale par se jich povedlo. Holt je rychlejsi nez spoust :).  Na obojek se naucila behem dvou dnu. S voditkem trosku bojuje, chce ho kousat. Jinak trenujeme sedni (zatim doma). Privolani je dobry, a uspesnost tak kolem 98 procent (teda zatim doma a na zahrade). Kdyz zacne stekat sousedovic pes, tak se zastavi a nasloucha. Zacina stekat, zatim na kocky (takze jsem rad ze zacina stekat, ale nevim jestli je to dobry napad, ze zrovna na nase kocky). Kocky jsou uz v pohode a jsou jiz ve stejne mistnosti s Beccou. Noc je bez problemu.

Becca bydlí v Rudné, bude chodit na cvičák a možná z ní bude také záchranářka

Zdravim, tak jeste se hlasim. Cesta byla v pohode, zadny velky stres. Doma objevuje nove prostredi. Zaujate kouka na kocky (ktere urychlene presly na strategicky ustup do vyssich pozic). Momentalne odpociva po jidle. Rodina privitala stene s nadsenim, ale s respektem, aby to na Beccu nebylo moc veci najednou. Vse zvladla na vybornou.

7 týdnů, hmotnost 6,8 kg:

6 týdnů, hmotnost 5,4 kg:

5 týdnů, hmotnost 4,25 kg:

4 týdny, hmotnost 2,95 kg:

3 týdny, hmotnost 2,20 kg:

2 týdny, hmotnost 1,39 kg:

7 dní, hmotnost 740 g:

fenka, porodní hmotnost 400 g